Obowiazek pracy w 2015

W naszej ofercie uważają się jedynie oryginalne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona rzeczy i funkcjonalność obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały rozwój w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również profesjonalne a znacznie pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o wszystkim rozmiarze i pełnymi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są przystosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do budowania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te stosowane są przy zasysaniu znaczniejszych liczby suchego produktu z konkretnych odległości. Zostały wykonane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we każdych gałęziach przemysłu. Projektujemy i sprawiamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.