Zlacza hydrauliczne producent

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej trudnych powodach jest możliwa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne jest za złącze i dlaczego istnieje właściwie bardzo sprawne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a oraz dużo przyjazną komunikację wszelkich systemów sterowania, które potrafią się w wszelkim pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który zezwala na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie planuje jeszcze obowiązku wyłączania działającego w możliwościom momencie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Każde są zrealizowane w standardzie, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze zakładającej się od –55, a kończącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna oraz pozytywna. Dzięki temu, że posiadają obudowę uczynioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również dania na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest rzeczywiście bardzo skuteczne i jasne oraz trwałe.